novinky-detail

Ulitá jelita

Pondělí, 23. červenec, 2018

Ulitá jelita

Po kliknutí na obrázek se obrázek zvětší.

 

Zdravíme vodní nadšence, ale i v ulitách vyčkávající jedince!

 

Čekáte, s čím se letos vytasíme?

Ano, tušíte správně, že vás chceme zpátky ve vodě!

 

Za poslední roky se odehrály v našich osobních životech neskutečné zvraty, a to i o několik set stupňů. Ne vždy se jednalo o pozitivní záležitosti, ale věřím, že už bude jenom lépe. Odrazit se ode dna není snadné, ale silný člověk se nevzdá. Zvedne se a jde dál vstříc novým životním výzvám.

 

Mezi potápěči se rozmnožila velmi pozitivní věc, doslova. Máme plno nových úžasných dětských tváří. Proto jsme přemýšleli, jak vám nabídnout bazénovou sezónu bez obav o vaše nejmenší. Každý čtvrtek po dobu pravidelných potápění ve věži a jedné dráze vždy od 18.00 do 20.00 pro vás budeme k dispozici jako chůvičky. Vy si v klidu užijete potápění a dětičky si budou užívat také spoustu zábavy.  Tak maminky a tatínkové, kterým se tento nápad líbí, prosíme o zpětnou vazbu, abychom mohli začít tuto další radost k potápění, plánovat. :-)

 

A nyní již zaběhlá zpříjemnění další potápěčské sezóny:

  • bezplatný vstup do bazénu a využití plavecké dráhy a potápěčské věže (každý čtvrtek od 18.00 - 20.00 v období od října do dubna)

  • 10% sleva na nákup zboží

  • 10% sleva na vypůjčení potápěčského vybavení

  • 10 % sleva na servisní práce

  • sleva na plnění tlakových lahví dle platného ceníku ve výši cca 20%

  • sleva 300 Kč na kurz AOWD

  • kartičku na plnění v naši automatické plnírně za sníženou cenu 200 Kč včetně DPH

K získání všech těchto milých benefitů stačí jen, abychom společně zaplatili pronájem potápěčské věže a plavecké dráhy formou členského příspěvku u nás ve Snakesub a my se postaráme o zbytek. Pokud si budete chtít zaplatit příspěvky pouze na konec roku 2018, tedy za měsíce říjen, listopad a prosinec, budeme Vám účtovat 50 % z celkové ceny za pronájem.

 

Pojďme se na tom podílet jako tým! Ozvěte se nám na e-mail info@snakesub.cz. V emailu stačí jen uvést: „mám zájem o pronájem plavecké dráhy a potápěčské věže a hlídání ratolestí" a my se s Vámi obratem spojíme.

Letos vám můžeme slíbit spoustu nových nápadů a akcí, na které budete vždy srdečně zváni, protože jsme se právě zhluboka nadechli a hodláme se do toho pořádně ponořit!

 

Váš Snakesub tým :-)

 

zpět na úvodní stránku