Chorvatsko - SAFARI - 11. 05. - 18. 05. 2019 - Ostrovy jižní Dalmácie s plnou penzí

Cena:
16 900 Kč - potápěč
15 900 Kč - nepotápěč

Fotogalerie ZDE.

Kapacita lodi - 20 míst pro potápěče + 6 míst pro nepotápěče + posádka lodi
Plavba motorovou jachtou po ostrovech jižního Jadranu s kompletním potápěčským servisem. Video z minulé akce najdete zde.

 

 

Nalodění:

Uskuteční se v přístavním městečku KRILO (Jesenice) do 10.00 hodin. Po uložení potápěčské výbavy a osobních věcí na loď následuje parkování vozidel a ubytování hostů do kajut.

Cena zahrnuje: Stravování a ubytování na lodi (plná penze), turistickou taxu, plnění lahví, každodenní potápění, český a chorvatský potápěčský průvodce.

Zájezd bude realizován v případě objednání alespoň 10 osobami. V případě menšího počtu účastníků bude zájezd zrušen a zálohy budou klientům vráceny.

Cena nezahrnuje: Dopravu do Chorvatska, poplatky za potápění v rezervacích, cestovní a potápěčské pojištění - je možné sjednat u nás (Allianz). Parkování aut  (cca 25,- Euro/týden/auto)

Stravování: Plná penze. Začíná v sobotu obědem. Končí následující sobotou snídaní. Vaří se kontinentální kuchyně. Jídla je dostatek. Jídelna je plně vybavena jídelním servisem.

(V ceně nejsou zahrnuty nápoje)

Ubytování: Ve dvojlůžkových kajutách v podpalubí lodi. Kajuty jsou vybaveny klimatizací, ložním prádlem a malým umyvadlem. Na lodi jsou tři sprchy s teplou vodou a dvě WC.

Potápění:

Začíná v sobotu v odpoledních hodinách zkušebním ponorem.

Neděle až čtvrtek dva ponory denně a v jednom z těchto dnů se naplánuje noční ponor.

V pátek dopoledne je jeden ponor.

Potápění se řídí platnými chorvatskými zákony. Před každým ponorem probíhá dle náročnosti dané lokality důkladný plán ponoru. Na lodi je vybavená lékárna a kyslíkový přístroj dle standardů DAN.

Plnění lahví: Zajištěno dvěma kompresory Astra V3, plnící tlak 220 bar a spojený výkon 480 litrů za minutu. Láhve se neodstrojují, kompletní přístroje se vkládají do přistavených držáků. Při plnění používáme přídavné filtry, kyslíková čistota dodržena.

Pojištění: Možné sjednat cestovní a potápěčské pojištění od pojišťovny Allianz. Pojištění začíná den před nastoupením zájezdu a končí další den po ukončení zájezdu. Pojištění je bez finanční spoluúčasti a s neomezeným limitem.

Rezervace: Na daný termín je platná pro Snakesub s.r.o. (jako zprostředkovatele zájezdu) až po vyplnění závazné přihlášky a složení zálohy ve výši 8 000 Kč za osobu. Doplatek za akci je splatný 40 dní před nástupem na daný termín.

Platby: Provedete na základě vystavené faktury, kde naleznete veškeré údaje potřebné pro platbu.

 

Obsazenost lodi denně aktualizujeme

fotogalerie - Safari potápění

www.snakesub.cz

Program

Program: Loď vyplouvá z přístavu v sobotu po obědě na sedmidenní plavbu po ostrovech jižního Jadranu. Proplouvat a potápět se budeme na velmi pěkných lokalitách kolem ostrovů Brač, Hvar, Pakleni Otoci Vis, Biševo, ... Na noc se připlouvá kotvit do malebných přístavů jižní Dalmácie. Kapitán lodi má právo na změnu trasy v případě vážných důvodů či okolností s ohledem na bezpečnost účastníků akce.